•    Alergie

  Bezbolesne testy alergiczne na ok. 500 alergenów oraz zabiegi odczulające.

  Testy są bezbolesne i bezinwazyjne (bez nakłuwania i nacinania, co jest bardzo ważne w przypadku dzieci), a wynik jest natychmiastowy.

  Zobacz

 •    Pasożyty

  Pasożyty, grzyby, bakterie (BORELIOZA) i wirusy – diagnostyka i terapia.

  Do polskich szpitali w ostatnich latach trafia od kilku do kilkunastu tysięcy pacjentów chorych na boreliozę, to 10 razy więcej aniżeli przed laty. Ryzyko zakażenia boreliozą związane jest ze stałym lub czasowym przebywaniem na terenach opanowanych prze zakażone kleszcze, komary lub meszki.

  Zobacz

 •    Uzależnienia

  Uzależnienie od słodyczy, uzależnienie od nikotyny – terapia MORA i Ondamed

  Likwidacja głodu nikotynowego jednocześnie pomaga odtruć organizm ze szkodliwych złogów nagromadzonych w nim w efekcie długotrwałego wdychania dymu papierosowego.

  Zobacz

 •    Wiek biologiczny

  Pomiar wieku biologicznego certyfikowanym skanerem TruAge.

  Chcesz wiedzieć, ile naprawdę masz lat? Przy pomocy nowoczesnego urządzenia Skanera TruAge możesz dowiedzieć się, jaki jest twój wiek biologiczny.

  Zobacz

 •    Suplementy diety

  Suplementy diety, zdrowa żywność i kosmetyki naturalne.

  Produkty naturalne przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze, wzmacniające odporność i regulujące funkcje układu immunologicznego, antyoksydanty, witaminy i minerały, preparaty ogólnie wzmacniające i regulujące funkcje organizmu, dietetyczne i regulujące pracę układu pokarmowego, poprawiające stan tkanki łącznej i kosmetyki naturalne, suplementy diety i kosmetyki firm: Dr Nona, Colway, Morinda, Forever.

  Zobacz

Odczulanie – historia prawdziwa

Każdego z Was mogą spotkać problemy związane z alergią. Ważne natomiast jest to, żeby szybko zdiagnozować przyczyny i skutecznie rozwiązać problemy zdrowotne stosując odpowiednią terapię i zabiegi odczulające.

Na testy alergiczne do naszego gabinetu zgłosiła się młoda kobieta, która od 2 lat miała problemy alergiczne objawiające się głównie zmianami skórnymi na grzbietach dłoni (sucha, zaczerwieniona, swędząca skóra). Przeprowadziliśmy testy alergiczne pokarmowe przy pomocy aparatu Mora Super które wykazały alergię na mleko i przetwory mleczne.


Wtedy pacjentka skojarzyła że jej problemy skórne pojawiły się około 2 lat temu kiedy to odchudzała się pod kontrolą dietetyka i stosowała dietę wysokobiałkową (zawierającą duże ilości produktów mlecznych), po zakończeniu odchudzania z przyzwyczajenia kontynuowała ten sposób odżywiania.

Pacjentka została poinformowana że w tej sytuacji będzie musiała wyeliminować z diety alergizujące produkty oraz o możliwości odczulania się na mleko krowie i jego przetwory.

Po 2 tygodniach pacjentka zgłosiła się do nas na testy alergiczne wziewne. Przez okres tych 2 tygodni całkowicie odstawiła mleko i inne produkty mleczne ze swojej diety i już sama zauważyła poprawę stanu skóry.

Natomiast po 6 zabiegach odczulających reakcja alergiczna ustąpiła.