•    Alergie

  Bezbolesne testy alergiczne na ok. 500 alergenów oraz zabiegi odczulające.

  Testy są bezbolesne i bezinwazyjne (bez nakłuwania i nacinania, co jest bardzo ważne w przypadku dzieci), a wynik jest natychmiastowy.

  Zobacz

 •    Pasożyty

  Pasożyty, grzyby, bakterie (BORELIOZA) i wirusy – diagnostyka i terapia.

  Do polskich szpitali w ostatnich latach trafia od kilku do kilkunastu tysięcy pacjentów chorych na boreliozę, to 10 razy więcej aniżeli przed laty. Ryzyko zakażenia boreliozą związane jest ze stałym lub czasowym przebywaniem na terenach opanowanych prze zakażone kleszcze, komary lub meszki.

  Zobacz

 •    Zdrowe Stopy

  Elastyczne korektory stóp STEP FORWARD®

  płaskostopie, haluksy

  Zobacz

 •    Fizjoterapia

  Techniki terapeutyczne pomagające w usunięciu dolegliwości bólowych.

  Zobacz

 •    Suplementy diety

  Suplementy diety, zdrowa żywność i kosmetyki naturalne.

  Produkty naturalne przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze, wzmacniające odporność i regulujące funkcje układu immunologicznego, antyoksydanty, witaminy i minerały, preparaty ogólnie wzmacniające i regulujące funkcje organizmu, dietetyczne i regulujące pracę układu pokarmowego, poprawiające stan tkanki łącznej i kosmetyki naturalne, suplementy diety i kosmetyki firm: Dr Nona, Colway, Morinda, Forever.

  Zobacz

 •    Żywa Woda

  Woda. Harmonia. Natura.

  Zobacz

Żywa Woda

sky_korona

Woda

 • Woda to nie tylko H2O, woda posiada strukturę.
 • Woda jako jedyna substancja występuje w 3 postaciach, stałym ciekłym i gazowym.
 • Woda jako jedyna substancja pod wpływem niskich temperatur rozszerza się.
 • Woda to 70 % naszej planety.
 • Woda to 76 % naszego ciała, w dniu narodzin to 93% naszego ciała.
 • Woda to 93 % naszego mózgu.
 • Woda słodka to tylko 0,3% która nadaje się do picia.
 • Woda to najważniejszy czynnik życia.

„Nawet największa sztabka złota staje się bezwartościowa gdy brakuje łyka wody do podtrzymania życia”

Konserwatywna część badaczy natury reprezentuje dziś pogląd, że obowiązujące jest tylko to, co jest empirycznie sprawdzalne i co można powtórzyć i wykonać w każdym czasie. Akurat w przypadku aktywnej wody jeszcze długo nie będzie to możliwe, gdyż ona zawsze reaguje inaczej. Nowoczesne założenia badawcze, od Alberta Einsteina począwszy, a na teorii chaosu skończywszy, zmierzają do stwierdzenia, że przyczynowość (czyli bezpośrednia, całkowicie spełniana zależność) funkcjonuje tylko w makrokosmosie, ale nie w mikrokosmosie. W skrócie, nie istnieje żadne ostateczne i niepodważalne prawo naukowe. Oznacza to mianowicie pogląd o docieraniu ludzkości do końcowego punktu rozwoju, poza którym w gruncie rzeczy nie ma żadnej faktycznie nowej wiedzy i że badania nie prowadzą do żadnej korekty istniejącej wiedzy, lecz w najlepszym razie do wycyzelowania już znanych mechanizmów. Taki punkt widzenia byłby jednocześnie końcem dalszego rozwoju ludzkości. Albert Einstein uważał nawet, że odkrycie ostatniej formuły będzie końcem świata.

Są już jednak widoczne początki zmian w myśleniu. W medycynie (gdzie zaczyna dominować tzw. holistycznie postrzeganie organizmu zamiast dotychczasowego leczenia poszczególnych części lub stosowania dawek homeopatycznych zamiastKostka lodu 2.JPG uderzeniowych), w rolnictwie (czysta produkcja biologiczna przy zwracaniu uwagi na fazy księżyca i starą wiedzę o zwalczaniu szkodników bez środków chemicznych), w samej nawet fizyce stwierdzono, że całość to więcej niż suma wszystkich jednostek.Uznanie zjawiska za w gruncie rzeczy niemierzalne, nie poddające się klasyfikacji tylko dlatego, że obecnie czy też dzisiejszymi metodami nie można go udowodnić  jest, krótko mówiąc, krótkowzroczne. Któż przed stu laty pomyślałby, że można rozmawiać z Ameryką, czyli przekazywać słowa przez przestrzeń, bez używania jakiegokolwiek widocznego przewodu, za pomocą urządzenia wielkości niewielkiego piórnika, zwanego telefonem komórkowym, a nawet przesyłać obrazy! Każdy, kto 60 lat temu wysunął takie propozycje, zostałby uznany za wariata. Dlaczegóż więc traktować opinię naturalistów o gromadzeniu i przekazywaniu informacji przez wodę za coś niemożliwego czy wręcz wykluczonego?”

„Woda jest niezbędnym do życia elementem przyrody, dostarczając wszystkim żyjącym stworzeniom niezbędnej energii i zabierając zużyte odpady. Jest dostawcą pokarmu i jednocześnie odbiorcą nieczystości od wszystkich żyjących organizmów. Ale skąd woda bierze energię i pozbywa się nieczystości? Przede wszystkim zaopatruje się w energię kamieni i minerałów, będących w rezonansie z planetami. W przyrodzie każde źródło ma inną energię i własny niepowtarzalny smak, zawierając składniki różnych minerałów w charakterystycznej kompozycji i emitując sobie właściwe drgania i  informacje. Najwyższy porządek, regularny rytm i stałeKostka lodu 4.JPG zmiany są zasadami kierującymi naturą. Co dla człowieka jest śmieciem czy odpadkiem, dla przyrody stanowi wysokowartościowe pożywienie. Przyroda nie zna problemu odpadów, znajduje się w wiecznym obiegu, w którym woda odgrywa najważniejszą rolę. Jest ona „żyjącą istotą”, która przez swoje ruchy i drgania może własne mikroorganizmy przemieniać w energię lub odpady.”

Hans Kronberger, Siegbert Lattacher – „Na tropie zagadki wody”

Gdy zaczynamy życie jako płód w łonie matki, jesteśmy w 99 procentach wodą. Tuż po urodzeniu woda stanowi 90 procent naszego ciała. Potem zawartość wody w organizmie spada i kiedy osiągamy wiek dojrzały, wynosi 70 procent. Gdy człowiek umiera ze starości, woda stanowi ok. 50 procent jego organizmu. Innymi słowy, przez całe życie istniejemy głównie jako woda.Z punktu widzenia fizyki człowiek jest wodą. Gdy to zrozumiałem i zacząłem patrzeć na świat z tej perspektywy, ujrzałem rzeczy w zupełnie nowym świetle…

Najpierw przyjrzałem się kryształom powstałym z wody kranowej pobranej w różnych miejscowościach. Woda z Tokio okazała się katastrofalnie niedobra – nie utworzył się ani jeden pełny kryształ. Woda kranowa odkażana jest chlorem, który całkowicie niszczy jej naturalną strukturę. Natomiast z wody naturalnej, obojętnie skąd pochodziła – ze źródeł, rzek podziemnych, lodowców, górnych odcinków rzek powstały pełne, regularne kryształy.

Świat przyrody jest naprawdę dobrze pomyślany – wszystko pozostaje w równowadze. Jest dźwięk i jest słuchacz-mistrz, który odbiera wszystkie dźwięki – woda. Woda wiernie odzwierciedla wszystkie wibracje, jakie dochodzą do niej ze świata, i nadaje im postać widzialną dla ludzkiego oka.

 Masaru Emoto „Tajemnice Wody i jej wpływ na naszą planetę”

Joan S. Davis, szwajcarska badaczka z Uniwersytetu Zuryskiego, która przez blisko 30 lat prowadziła badania wody rzecznej, nazywa wodę gruntową „mądrą”. Natomiast wodę, która spadła niedawno, nazywa „młodą”.

Joan S. Davis powiedziała również: Ważne jest, abyśmy odzyskali nasz dawny stosunek do wody. We współczesnej kulturze szacunek ten zanikł. W starożytnej Grecji oddawano cześć wodzie i wiele mitów greckich opowiada o wodzie. Później jednak pojawiła się nauka i odrzuciła te mity jako nienaukowe. Woda utraciła aurę tajemniczości i upodobniła się do wszystkich innych substancji, które można oczyszczać metodami technicznymi. Niekiedy mówimy: „Woda oczyszczona nie jest czysta”. Woda uzdatniana w oczyszczalniach nie tworzy pięknych kryształów. Woda wymaga nie oczyszczenia, lecz szacunku.

     Słynny niemiecki chirurg, kierownik katedry patologii i terapeutyki na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie, prof. Christoph Wilhelm Hufeland, na przełomie XVIII i XIX w. opisywał w swoich pamiętnikach zmarłego, który do śmierci zachował pełnię władz umysłowych, a sekcja zwłok wykazała, że w jego czaszce zamiast mózgu znajdowało się 312 gramów wody. Jak to możliwe? Prowadzone od tamtej pory badania nad strukturą wody powoli zaczynają odpowiadać na to pytanie. Odkrywają, że woda niczym czarodziejski eliksir, może leczyć, odmładzać i zapewnia sprawność fizyczną i umysłową.

     Woda jest niezbędnym składnikiem wszelkich płynów ustrojowych żywych organizmów. Uczestniczy w przebiegu większości reakcji przemiany materii i pozostałych zachodzących w organizmie.

0,3% zasobów wody istniejących na Ziemi służy do konsumpcji i jednocześnie jest systematycznie zanieczyszczana od ok. 150 lat, tj. od czasów powstania przemysłu. Rozpuszczają się w niej związki azotowe, pestycydy, bakterie, wirusy, chlor i jego organiczne pochodne, wirusy, fekalia, pasożyty oraz proste związki organicznych ksenobiotyków czyli związków chemicznych otrzymanych przez człowieka o strukturze chemicznej niewystępującej w przyrodzie. Wszystkie te zanieczyszczenia oddziałują na strukturę molekularną cząsteczek wody. Na zmianę budowy strukturalnej wody wpływa też wysokie ciśnienie, zmiana temperatury, oddziaływanie cząsteczek innych pierwiastków, pole magnetyczne i elektromagnetyczne oraz oddziaływanie mechaniczne.

Część z tych zanieczyszczeń można wyeliminować dzięki procesowi filtrowania wody, ozonowaniu oraz aplikowaniu odpowiednich środków chemicznych. Przy takim przetwarzaniu wody i oddziaływaniu na jej strukturę molekularną, woda nabywa właściwości utleniających, które powodują między innymi choroby nowotworowe.

Chemiczny i mechaniczny proces filtrowania oczyszcza wodę, ale nie przywraca jej pierwotnej struktury molekularnej oraz podstawowych właściwości wody naturalnej (żywej). W procesie tym niezbędne jest przywrócenie wodzie takiej właśnie budowy czyli tzw. układu heksagonalnego obrazowo przypominającego płatek śniegu.

Połączenie tych właściwości czyli filtrowanej wody o układzie heksagonalnym, pozwala nam mówić o czystej i  w pełni zdrowej wodzie.

 

Zapraszamy do salonu firmowego !

 

salon_wiz