•    Alergie

  Bezbolesne testy alergiczne na ok. 500 alergenów oraz zabiegi odczulające.

  Testy są bezbolesne i bezinwazyjne (bez nakłuwania i nacinania, co jest bardzo ważne w przypadku dzieci), a wynik jest natychmiastowy.

  Zobacz

 •    Pasożyty

  Pasożyty, grzyby, bakterie (BORELIOZA) i wirusy – diagnostyka i terapia.

  Do polskich szpitali w ostatnich latach trafia od kilku do kilkunastu tysięcy pacjentów chorych na boreliozę, to 10 razy więcej aniżeli przed laty. Ryzyko zakażenia boreliozą związane jest ze stałym lub czasowym przebywaniem na terenach opanowanych prze zakażone kleszcze, komary lub meszki.

  Zobacz

 •    Borelioza

  Borelioza i koinfekcje

  Zobacz

 •    Lampa Rife’a

  Generator plazmy elektromagnetycznej

  Zobacz

 •    Suplementy diety

  Suplementy diety, zdrowa żywność i kosmetyki naturalne.

  Produkty naturalne przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze, wzmacniające odporność i regulujące funkcje układu immunologicznego, antyoksydanty, witaminy i minerały, preparaty ogólnie wzmacniające i regulujące funkcje organizmu, dietetyczne i regulujące pracę układu pokarmowego, poprawiające stan tkanki łącznej i kosmetyki naturalne, suplementy diety i kosmetyki firm: Dr Nona, Colway, Morinda, Forever.

  Zobacz

 •    Fizjoterapia

  Techniki terapeutyczne pomagające w usunięciu dolegliwości bólowych.

  Zobacz

Fizjoterapia

logo_fizjo1

OFERTA

Wieloletnie doświadczenie w stosowaniu przeze mnie technik terapeutycznych pomagających
w usunięciu dolegliwości bólowych, a często w całkowitym przywróceniu funkcji do stanu
przed wystąpieniem bólu, m.in. przy stanach przeciążeniowych i bólowych.

FIZJOTERAPIA W DOMU PACJENTA
BÓLE KRĘGOSŁUPA
MIĘŚNI I STAWÓW
REHABILITACJA OKOŁOOPERACYJNA
REHABILITACJA SPORTOWA

Umów wizytę pod nr tel.: 605 479 220

www.fizjoterapia-interwencyjna.pl

 

J.M. MOSZCZAK
Fizjoterapia nie jest dla mnie pracą, jest pasją i hobby. Przez wiele lat pracy w branży rehabilitacyjno-medycznej brałem udział w licznych szkoleniach, kursach, kongresach, konferencjach w całej Polsce i za granicą. Dzięki zdobytym doświadczeniom oraz wieloletniej działalności w tworzeniu gabinetów fizjoterapeutycznych zdecydowałem się na sprecyzowanie kierunku swojej własnej ścieżki rozwoju zawodowego. Moje holistyczne podejście do pacjenta oraz chęć odnalezienia metod, technik fizjoterapeutycznych, w których czułbym się pewnie i swobodnie oraz dałyby mi skuteczne narzędzie pracy z pacjentami wciąż trwa. Uzyskałem tytuł międzynarodowego terapeuty WATSU, terapii która łączy w sobie masaż Shiatsu, głębokiej relaksacji, Pilatesu. Zafascynowałem się nowym modelem terapii powięziowej FDM oraz niezwykle skutecznej Cranio Saclral Therapy. Nie są mi również obce popularniejsze metody terapeutyczne takie jak: PNF, Bobath, Kinesio Taping, McKenzi, Mulligan, Kalterborn, Therapy Masters czy SlingTherapy. W swojej praktyce staram się dobrać metody terapeutyczne tak aby dały mi solidne narzędzie diagnostyczne oraz wachlarz terapii leczniczych, które się uzupełniają i pozwalają mi ma skuteczne wyleczenie pacjenta.