•    Alergie

  Bezbolesne testy alergiczne na ok. 500 alergenów oraz zabiegi odczulające.

  Testy są bezbolesne i bezinwazyjne (bez nakłuwania i nacinania, co jest bardzo ważne w przypadku dzieci), a wynik jest natychmiastowy.

  Zobacz

 •    Pasożyty

  Pasożyty, grzyby, bakterie (BORELIOZA) i wirusy – diagnostyka i terapia.

  Do polskich szpitali w ostatnich latach trafia od kilku do kilkunastu tysięcy pacjentów chorych na boreliozę, to 10 razy więcej aniżeli przed laty. Ryzyko zakażenia boreliozą związane jest ze stałym lub czasowym przebywaniem na terenach opanowanych prze zakażone kleszcze, komary lub meszki.

  Zobacz

 •    Zdrowe Stopy

  Elastyczne korektory stóp STEP FORWARD®

  płaskostopie, haluksy

  Zobacz

 •    Fizjoterapia

  Techniki terapeutyczne pomagające w usunięciu dolegliwości bólowych.

  Zobacz

 •    Suplementy diety

  Suplementy diety, zdrowa żywność i kosmetyki naturalne.

  Produkty naturalne przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze, wzmacniające odporność i regulujące funkcje układu immunologicznego, antyoksydanty, witaminy i minerały, preparaty ogólnie wzmacniające i regulujące funkcje organizmu, dietetyczne i regulujące pracę układu pokarmowego, poprawiające stan tkanki łącznej i kosmetyki naturalne, suplementy diety i kosmetyki firm: Dr Nona, Colway, Morinda, Forever.

  Zobacz

 •    Kolagen Morski

  Collagen+ – Jakość bez kompromisów

  Zobacz

Kolagen Morski

collagen+

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową, wyjątkową ofertą. Po serii szczegółowych, wnikliwych badań, możemy (z nieukrywaną satysfakcją) zaproponować Państwu pierwsze produkty z nowej serii preparatów kosmetycznych, pod wspólną nazwą collagen+. Elementem wspólnym dla wszystkich produktów nowej serii będzie, jak sama nazwa wskazuje, kolagen. Wykorzystywany w naszych produktach kolagen jest kolagenem aktywnym, pozyskiwanym ze skór łososia norweskiego.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze produkty oprócz wysokiej jakości wyróżniały się też atrakcyjną ceną, aby mogły być dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do stosowania naszych produktów.

Aby efektywnie, skutecznie wykorzystać serum collagen+, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad przy aplikowaniu preparatu.

1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY.

Przed nałożeniem preparatu, skórę należy dokładnie oczyścić. Usunąć inne preparaty do pielęgnacji ciała, np. tonic, maseczki, kremy (jeśli były wcześniej stosowane), dokładnie umyć, następnie przemyć czystą wodą i nie osuszać skóry. Ważne: collagen+ nakładamy na wilgotną skórę. Kolagen jest silnie higroskopijny, wchłaniając się wciąga on z sobą duże ilości wilgoci z pierwszej warstwy naskórka w głąb skóry, dlatego należy go stosować na skórę zwilżoną wodą. Niestaranne usunięcie innych preparatów do pielęgnacji (mydło, tonic itp) może po nałożeniu żelu powodować uczucie delikatnego szczypania.

 

 

2. NAKŁADANIE ŻELU COLLAGEN+.

Nakładamy cienką warstwę żelu collagen+ (zbyt duża ilość preparatu może powodować uczucie szczypania, kolagen nie wchłonie się w całości a na skórze pozostanie warstwa łuszczącego się preparatu). Nałożony żel należy delikatnie wklepać opuszkami palców, nie wcierać. Collagen+ można nakładać na wszystkie partie ciała, również na tak delikatne jak skóra wokół oczu. Następnie odczekać do całkowitego wchłonięcia w skórę, około 15 minut (czas uzależniony jest od właściwości skóry i od ilości nałożonego żelu). Uczucie ściągania skóry jest normalnym efektem działania kolagenu.

 

 

3. NAKŁADANIE KREMU.

Biorąc pod uwagę silną higroskopijność kolagenu (wchłaniając się wciąga on z sobą duże ilości wilgoci z pierwszej warstwy naskórka w głąb skóry), zaleca się po zaaplikowaniu i wchłonięciu preparatu collagen+ (po około 15 minutach) zastosować na skórę odpowiedni krem lub balsam nawilżający. Zlikwiduje to uczucie ściągania naskórka i uzupełni poziom jego nawilżenia. Ważne jest aby użyty krem/balsam nie zawierał kwasów owocowych, ceramidów, retinolu, cynku, składniki te osłabiają działanie kolagenu i mogą powodować niekorzystne efekty w połaczeniu z kolagenem, np. miejscowe zaczerwienienia, uczucie szczypania, łuszczenie się i zwijanie resztek niewchłoniętego kolagenu.

 

4. DODATKOWE INFORMACJE.

Zauważalne efekty stosowania serum collagen+ widoczne będą po regularnym, co najmniej dwu, trzy tygodniowym używaniu preparatu. Zaleca się stosowanie żelu rano i wieczorem. Po nałożeniu serum collagen+ nie eksponować skóry na wysokie lub niskie temperatury, tzn na działanie słońca lub mrozu.

Powodem łuszczenia się preparatu może być zbyt duża ilość nakładana jednorazowo, zmniejsz ilość nakładanego żelu.

Uczucie ściągania skóry jest normalnym efektem działania kolagenu.

Odczuwanie delikatnego szczypania może być wynikiem niestarannego usunięcia innych preparatów do pielęgnacji (mydło, tonic itp) przed nałożeniem żelu.

Facebook